Godziny otwarcia:Pon - Pt, 9:00 - 20:00
Godziny pracy9:00 - 20:00
Koszyk 0 szt. - 0.00zł 0

SSkóra narażona jest na szereg czynników zewnętrznych tj. słońce, mróz, wiatr, suchość powietrza , ale także przemęczanie, stres oraz niedobór estrogenów, czy upływ czasu związany z utratą elastyczności i kolagenu. Wszystkie te czynniki wpływają na uruchomienie mechanizmów przyspieszających proces starzenia się skóry.

W klinice K2 Medcial &  Dental przygotowaliśmy dla Państwa szereg metod zapobiegających starzeniu się skóry, jak również związanych z usuwaniem objawów starzenia się.

Głównym zadaniem zabiegów mających na celu opóźnienie procesów starzenia się jest odpowiednie oczyszczenie, odżywienie i nawilżenie skóry, co wpływa na  poprawę kondycji i wyglądu skóry. Dzięki zabiegom z serii anty aging  skóra wygląda promienniej, nabiera blasku, sprawiając wrażenie zdrowszej i wypoczętej.

K2 Medical & Dental Clinic to zabiegi dostosowane do indywidulanych potrzeb, wykonywane pod okiem doświadczanych specjalistów z zakresu dermatologii, medycyny estetycznej i stomatologii. Klinica K2 to profesjonalizm i gwarancja bezpieczeństwa – stosujemy  tylko oryginalne preparaty i certyfikowane urządzenia medyczne.