Godziny otwarcia:Pon - Pt, 9:00 - 20:00
Godziny pracy9:00 - 20:00
Koszyk 0 szt. - 0.00zł 0

Co to jest zabieg Belkyra i do czego służy?

Belyra to nowoczesna metoda liftingu podbródka.

Belkyra to zabieg medyczny, prowadzący do redukcji nadmiaru tkanki tłuszczowej w okolicach podbródka. Jest to lek przeznaczony do wstrzykiwań, który niszczy komórki tłuszczowe w okolicy pod brodą, aby poprawić profil Pacjenta. Dodatkowo Belkyra uniemożliwia dalsze gromadzenie i przechowywanie tłuszczu w miejscu podania leku.

Zabieg ten jest wysoce skuteczny i bezpieczny, co potwierdzają badania kliniczne oraz  zatwierdzenie leku przez FDA i Europejską Agencję Leków.

Główny składnik leku kwas dezoksycholowy powoduje  permanentną destrukcję komórek tłuszczowych.  Komórki te nie mogą się dalej ani magazynować ani odkładać tłuszczu.

Kwas dezoksycholowy to naturalnie występująca w organizmie cząsteczka, która wspomaga organizm w rozkładaniu  i absorbcji tłuszczy pochodzących z diety.

Kto może wykonać zabieg?

Ta nowoczesna metoda wskazana jest  dla osób dorosłych ze średnio lub mocno zaawanasowanym nadmiarem tkanki tłuszczowej w okolicy podbródka tzw. ‘”drugim podbródkiem”

Jak działa Belkyra?

Belkyra jest zabiegiem, który mogą wykonywać wyłącznie lekarze, którzy dostosują leczenie do indywidualnej anatomii i okoliczności.

Belkyra zawiera substancję czynną kwas dezoksycholowy. Kwas dezoksycholowy jest wytwarzany naturalnie w organizmie w celu wspomagania trawienia tłuszczów. Po wykonaniu zabiegu tłuszcz uwalniany przez komórki tłuszczowe jest usuwany przez układ naprawczy organizmu i przenoszony przez strumień krwi do wątroby, gdzie zostaje wydalony z organizmu.

Po jakim czasie można spodziewać się rezultatów?

Efekty widać po około 12 tygodniach od przeprowadzenia zabiegu lub co najmniej 2 sesjach. Ostateczne efekty widoczne są po sześciu miesiącach i są trwałe.

Leczenia Belkyra® nie trzeba powtarzać jak np. wypełniaczy. Po zakończeniu cyklu leczenia nie oczekuje się, że konieczne będzie powtórzenie leczenia. Skuteczność i bezpieczeństwo oraz długotwałość metody Belkyra® zostały udowodnione naukowo.

Czego mogę się spodziewać podczas leczenia?

Lekarz K2 Medical  & Dental Clinic zbada Państwa szyję i doradzi, czy Belkyra® jest odpowiednia dla państwa problemów. Czasami pojawienie się podwójnego podbródka może być spowodowane innymi czynnikami, takimi jak tłuszcz pod mięśniem, powiększony mięsień pod szczęką (mięsień trawienny) lub luźna skóra. W tej sytuacji, mimo że powierzchowny tłuszcz został usunięty, obszar może nadal zachować pewną pełnię.

Przed podaniem Belkyra® lekarz zastosuje znieczulenie w miejscu leczenia, aby zapewnić większy komfort Pacjenta. Lekarz może również zasugerować przyjęcie paracetamolu przed wizytą.

Czy zabieg Belkyra jest skuteczny?

Tak. Badania kliniczne pokazują, że Belkyra® skutecznie usuwa powierzchowny tłuszcz leżący na szczycie mięśnia platysma w szyi.Ponad 75% leczonych pacjentów zgłosiło pozytywne wyniki . Większość leczonych osób doświadczyła widocznej poprawy profilu podbródka po dwóch zabiegach.

Czy są jakieś skutki uboczne?

Chociaż Belkyra® nie ogranicza codziennych działań, po leczeniu Pacjent może być lekko opuchnięty.
Nasi lekarze K2 Medical w pełni omówią z Państwem działanie Belkyra® podczas konsultacji i odpowiedzą na wszelkie pytania i wątpliwości.

Przeciwwskazania do wykonania zabiegu

  • Ciąża i karmienie piersią
  • nadwrażliwość na kwas deoksycholowy
  • występowanie zakażenia w miejscu iniekcji

Dlaczego warto wykonać zabieg Belkyra w K2 Medical?

Lekarze specjaliści – Zabieg wykonują jedynie lekarze specjaliści, z dużym doświadczeniem, którzy doskonale znają anatomie twarzy.
Indywidulane podejście – Podczas konsultacji lekarz dokona diagnozy i doradzi Państwu najskuteczniejszą metodę usuwania drugiego podbródka.
Bezpieczeństwo – Stosujemy tylko oryginalne preparaty Belkyra®.