Godziny otwarcia:Pon - Pt, 9:00 - 20:00
Godziny pracy9:00 - 20:00
Koszyk 0 items - 0.00zł 0

MMezoterapia to chyba najpopularniejszy niechirurgiczny zabieg medycyny estetycznej. Swą popularność zawdzięcza skuteczności, jak i szerokiemu spektrum działania. Przeznaczony jest zarówno dla osób, które chcą odżywić i nawilżyć skórę, zapobiegając jej starzeniu, jak i dla Pacjentów z widocznymi zmarszczkami i zwiotczeniem skóry.

Mezoterapia  odżywia skórę, poprawia jej nawilżenie, uzupełnia niedobory witamin i minerałów, przywracając jej świeży, młody wygląd.

Zastosowanie mezoterapii jest bardzo szerokie:

Jeśli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej o rodzajach mezoterapii zapraszamy do przeczytania naszego bloga, w którym opisaliśmy szczegółowo wszystkie rodzaje mezoterapii

Skuteczność mezoterapii wynika głównie z możliwości  dostarczenia substancji odżywczych/aktywnych bezpośrednio w głąb skóry, w przeciwieństwie np. do kosmetyków, które działają jedynie powierzchownie.

Jak przebiega zabieg mezoterapii?

Mezoterapia to minimalnie inwazyjna technika iniekcyjna. Metoda ta polega na wstrzyknięciu za pomocą bardzo cienkich igieł, różnego rodzaju substancji leczniczych tj. np. kwas hialuronowy, koktajle anty-aging lub mieszaki witaminowe, aminokwasów, krzemionki organicznej, mikroelementów lub wyciągów roślinnych, bezpośrednio do skóry w miejscu, w którym substancja ta ma zadziałać. Podawane w skórę preparaty są mieszankami leków dostosowanych do indywidualnego problemu klinicznego. Zabieg związany jest z wykonaniem od kilkudziesięciu do kilkuset nakłuć skóry, co prowadzi do:

  • aktywnej odbudowy gęstości skóry właściwej, stymulacji fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny
  • prawidłowego odżywienia skóry
  • poprawy metabolizmu komórek skóry
  • regeneracji skóry – wymiany na nowe komórki
  • hamowania tworzenia szkodliwych wolnych rodników
  • poprawy mikro krążenia

Zabieg jest praktycznie bezbolesny, gdyż w okolicach poddawanych leczeniu, można zastosować krem znieczulający. Po zabiegu wykonuje się masaż, dzięki któremu wstrzykiwane w skórę składniki są równomiernie rozprowadzane. Działają one nawet miesiąc po zakończeniu zabiegów.

Mezoterapia - stosowane preparaty

W klinice K2 Medical stosujemy tylko oryginalne certyfikowane preparaty takich marek jak np. Galderma, Juvederm, Neauvia, Jalupro, Cytocare.

Dlaczego warto wykonać zabieg mezoterapii w K2?

K2 Medical & Dental Clinic to:

  • Grono doświadczonych specjalistów – profesjonalizm i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów
  • Oryginalne preparaty – gwarancja jakości i skuteczności
  • Nowoczesna klinika w samym centrum Wrzeszcza – Browarze Gdańskim

K2 Medical to profesjonalna klinika medycyny estetycznej.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług.