Godziny otwarcia:Pon - Pt, 9:00 - 20:00
Godziny pracy9:00 - 20:00
Koszyk 0 szt. - 0.00zł 0

AAquapure jest urządzeniem łączącym elementy oczyszczania, odświeżenia, odmłodzenia i odżywienia skóry za pomocą 4 głowic terapeutycznych. Jest to nieinwazyjny zabieg tzw. hydropeeling próżniowy.

Zabieg ten polega na mechanicznym i chemicznym usuwaniu martwych komórek naskórka. Oczyszcza skórę z zanieczyszczeń oraz reguluje pracę gruczołów łojowych. Odpowiednio dobrane przez terapeutę mieszanki substancji aktywnych do rodzaju skóry, pozwalają na utrzymanie jej w odpowiednim oczyszczeniu, nawilżeniu oraz ujędrnieniu.

Urządzenie AQUAPURE posiada 4 głowice terapeutyczne, każda z ma inne wskazanie i przeznaczenie. Podczas każdego zabiegu używane są wszystkie 4 głowice.

Przed i po

Głowica do hydropeelingu

Głowica do hydropeelingu pozwala na odpowiednie oczyszczenie skóry za pomocą płynu, który ułatwia złuszczanie warstwy rogowej naskórka. Dodatkowo przy pomocy ciśnienia próżniowego martwe komórki mechanicznie są usuwane z powierzchni skóry. Na oczyszczoną powierzchnię wtłaczane są składniki aktywne, zawierające przeciwutleniacze, witaminy oraz substancje łagodzące, nawilżające i przeciwzapalne.

Głowica wykorzystująca mikroprądy

Głowica wykorzystująca mikroprądy (prąd galwaniczny) poprawia owal twarzy poprzez mobilizację skurczu i rozkurczu mięśni. Dzięki tej głowicy przyspiesza się mikrokrążenie krwi w skórze oraz pobudza fibroblasty do namnażania kolagenu i elastyny.

Głowica ciepło zimno

Głowica ciepło-zimno tworzy termolifting napinając skórę oraz zmniejszając drobne linie i zmarszczki. Głowica chłodząca łagodzi reaktywność i podrażnienia skóry.
Zabieg może być wykonywany całorocznie oraz dla wszystkich typów skór nawet dla najbardziej wrażliwych, naczyniowych i delikatnych.

Aquapure - Wskazania

  • trądzik pospolity forma zaskórnikowo- grudkowy,
  • skóra zanieczyszczona, łojotok oraz rozszerzone pory,
  • skóra niedotleniona z utratą napięcia,
  • skóra odwodniona i przesuszona,
  • skóra palacza,
  • powierzchowna hiperpigmentacja,
  • leczenie zmian potrądzikowych (zmiany pozapalne, drobne blizny),
  • nadmierne rogowacenie naskórka, rogowacenie przymieszkowe kończyn dolnych i górnych,
  • przygotowanie skóry do dalszej terapii z zakresu medycyny estetycznej i leczenia dermatologicznego.

Efekty są widoczne od razu po zabiegu. Skóra jest oczyszczona, wygładzona, nabiera promiennego wyglądu.

Cennik Aquapure

Usługa Cena
Twarz 400 zł
Twarz + Szyja 450 zł
Twarz + Szyja + Dekolt 500 zł

DLACZEGO WARTO WYKONAĆ ZABIEG AQUAPURE W K2 MEDICAL & DENTAL CLINIC?

K2 Medical & Dental Clinic to gwarancja profesjonalizmu i bezpieczeństwa.
W naszej klinice zabieg oczyszczania wodorowego wykonuje dyplomowana  kosmetolog z wieloletnim doświadczeniem mgr Izabela Pstrąg. Podczas każdego zabiegu wykorzystywane są wszystkie 4 głowice Aquapure.