Godziny otwarcia:Pon - Pt, 9:00 - 20:00
Godziny pracy9:00 - 20:00
Koszyk 0 szt. - 0.00zł 0

Rewitalizacja okolicy oka to zabieg dedykowany na problemy występujące w okolicy dolnej i górnej powieki oraz okolicy skroniowej.Procedura polega na podaniu niewielkiej ilości preparatu zawierającego kompleks czterech najważniejszych w medycynie aminikwasów – glicyny, I-proliny, I-lizyny, I-leucyny oraz kwasu hialuronowego, w obszar skóry w którym występuje problem.

Efektem jakiego należy oczekiwać po zabiegu jest redukcja cieni oraz zmarszczek wokół oczu. Skóra stanie się bardziej elastyczna i pełna blasku.

Zapraszamy do wysoko specjalistycznej kliniki K2 Medical & Dental Clinic

W naszej klinice dany zabieg wykonują wyłącznie lekarze.

Jakie są najczęstsze problemy okolicy oka?

Najczęściej występującymi problemami okolicy oka są:

  • zmarszczki mimiczne,
  • worki,
  • cienie pod oczami.

Tak zwane worki charakteryzują się postawaniem obrzęków w obszarze dolnej powieki. Dzieje się tak na skutek zaburzeń limfatycznych lub/i powstawaniu przepukliny tłuszczowej.

Cienie pod oczami to problem złożony. Najczęstszą przyczyną jest zbieranie się w danym obszarze melaniny, co powoduje powstanie przebarwienia. Częstą przyczyną pojawiania się cieniów pod oczami jest cienka skóra, a w następstwie prześwitujące naczynia krwionośne. W niektórych przypadkach powstawanie cieni może być uzależnione od deficytów tkankowych w okolicy dolnej powieki oraz mocno wyeksponowanych policzków, w efekcie powstaje charakterystyczny cień w okolicy oka.

.

Jak zlikwidować problem cieni i worków po oczami?

Worki pod oczami likwidujemy za pomocą preparatu rozpuszczającego tkankę tłuszczową w okolicy oka oraz preparatów drenujących. Mają za zadanie jednoczesne rozpuszczenie tłuszczu w przepuklinie tłuszczowej oraz doprowadzenie do drenażu zastałej limfy. Zabieg wykonujemy w serii do 4 zabiegów. Alternatywą dla zabiegu jest blefaroplastyka oraz ICOONE.

Cienie pod oczami usuwamy za pomocą preparatów rozświetlających skórę. Mają za zadanie rozbić skupioną melaninę i zahamować dalszą jej produkcji.

Alternatywnie wykorzystuje się preparaty zagęszczającą skórę oraz wypełniającą tkankę podskórną. W efekcie uzyskujemy natychmiastową poprawę wyglądu danej okolicy.

 

Jak wygląda zabieg rewitalizacji okolicy oka?

Najczęściej wykonujemy zabieg za pomocą krótkiej 4mm igły lub małej kaniuli. Stosuje się rozwiązania mało inwazyjne mające na celu minimalizowanie powstania krwiaków. Zazwyczaj zabiegi przeprowadza się w serii 2-4 razy.

Cennik zabiegów mezoterapi skierownych na okolice oka

Usługa Cena
Rewitalizacja okolic oka (redukcja cieni, worków po oczami)    (750 zł) 599 zł*
Mezoterapia okolic oka     400 zł
Kwas hialuronowy od 700 zł
Osocze bogatopłytkowe     (600 z)ł 499 zł*

*Promocja trwa do 31.08.2021

Rodzaj preparatu stosowany w terapii aminokwasowej

W terapii aminokwasowej stosujemy oryginalny preparat Jalupro oparty na szwajcarskiej formule.

DLACZEGO WARTO WYKONAĆ ZABIEG REWITALIZACJI OKOLIC OKA W K2 MEDICAL & DENTAL CLINIC?

K2 Medical & Dental Clinic to gwarancja profesjonalizmu i bezpieczeństwa.
W naszej klinice zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego, osocza bogatopłytkowego oraz toksyny botulinowej wykonują wyłącznie lekarze specjaliści z zakresu medycyny estetycznej.
Stosujemy oryginalne preparaty, co gwarantuje bezpieczeństwo i skuteczność wykonywanych zabiegów.