Kosmetolog
Brief info

Edukację związaną z zawodem początkowo ukończyła na Wyższej Szkole Zdrowia Urody i Edukacji w Poznaniu na wydziale w Gdyni, studia z tytułem magistra ukończyła na Wyższej Szkole Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia (obecnie Uczelnia Medyczna im. Marii Skłodowskiej-Curie).

Doświadczenie zdobyte w klinice medycznej u boku specjalistów z medycyny estetycznej i chirurgii plastycznej pozwala na stosowanie nowoczesnych i bezpiecznych techniki terapii kosmetologicznych z zakresu pielęgnacji twarzy oraz ciała. Poprzez kilkuletnią pracę z fizjoterapeutami zdobyła warsztat w technikach masaży manualnych, którą wykorzystuje w pracy z pacjentami po zabiegu liposukcji oraz chirurgii plastycznej.

Regularnie poszerza swoją wiedzę na kongresach oraz szkoleniach kosmetologicznych. Jest promotorem edukacji, jako wykładowca w szkołach kosmetycznych. Dba o dobre samopoczucie pacjenta podczas zabiegu oraz przekazuje wiedzę jak kontynuować pielęgnację po zabiegową w domu. Specjalizuje się w:
› terapiach łączonych z wykorzystaniem peelingów chemicznych,
› w terapiach przeciwtrądzikowych we współpracy z dermatologiem,
› terapiach łagodzących dla skór wrażliwych i atopowych,
› zabiegach hi-tech na twarz i ciało,
› manualnym drenażu po liposukcji.

W wolnych chwilach bierze udział w kursach i szkoleniach poszerzając swoje umiejętności jako kosmetolog. W życiu prywatnym uwielbia spędzać czas z rodziną i przyjaciółmi.