Brief info

Doktor Magda jest absolwentką wydziału lekarskiego z oddziałem lekarsko-dentystycznym Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoje doświadczenie zdobywała między innymi w Poradni Stomatologii Dziecięcej i Rodzinnej w Uniwersyteckim Centrum Stomatologii w Gdańsku oraz w Zakładzie i Katedrze Stomatologii Wieku Rozwojowego w Gdańskim Uniwersytecie Medycznym, ucząc przyszłe pokolenia stomatologów.
Cechuje ją empatia i wrażliwość, dzięki którym zdobywa serca wszystkich pacjentów, a w szczególności tych najmłodszych. Regularnie wykonuje zabieg podcinania wędzidełek u niemowląt, będąc docenioną przez środowisko pediatryczne i położnicze.
Od 7 lat zajmuje się medycyną estetyczną przeciwdziałając oznakom starzenia stosując liczne techniki iniekcyjne oraz laserowe. Ukończyła podyplomowe studia na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym specjalizując się w zakresie medycyny estetycznej. Najczęściej wykonywanymi zabiegami przez doktor Magdę jest redukcja zmarszczek mimicznych za pomocą toksyny botulinowej, wolumetria policzków, soft - liftingi i powiększanie ust za pomocą kwasu hialuronowego oraz wszelkie zabiegi poprawiające jakość i kondycję skóry. Do jej ulubionych metod zabiegowych należy również lifting policzków za pomocą nici PDO oraz redukcja tzw chomików i podbródka za pomocą metod lipolitycznych.
Pani doktor jest częstym gościem licznych konferencji medycznych regularnie poszerzając swoje portfolio oraz dzieląc się swoją wiedzą w charakterze wykładowcy podczas wielu szkoleń medycyny estetycznej.
Doktor Magda w życiu prywatnym jest szczęśliwą mamą 5-letniego Jasia. W wolnej chwili uwielbia zagłębiać się w świat książki. Latem zaś uwielbia kontakt z wodą poprzez pływanie, a szczególnie nurkowanie, zaś zimą od dziecka pała zamiłowaniem do narciarstwa, zarówno rekreacyjnego jak i ekstremalnego, które praktykuje już od ponad 25 lat.