Godziny otwarcia:Pon - Pt, 9:00 - 20:00
Godziny pracy9:00 - 20:00
Koszyk 0 szt. - 0.00zł 0

PPięknie wyglądające, pełne, nawilżone usta to marzenie każdej kobiety.

Niestety usta podatne są na wysychanie i  szkodliwe czynniki środowiskowe.

W Klinice K2 Medcial & Dental nasi lekarze specjaliści pomogą uzyskać Państwu efekt w postaci powiększenia ust, nawilżenia, poprawy jędrności,  kolorytu, korekty kształtu oraz uniesienia,  odzyskują młodzieńcza jędrność, dodatkowo niwelując pojawiające się wokół ust zmarszczki.

K2 Medcial & Dental to grono doświadczonych specjalistów z zakresu medycyny estetycznej, jak również chirurgii stomatologicznej. Wiedza ta jest niezbędna podczas zabiegów wykonywanych w okolicach ust, wiąże się bowiem ze znakomita znajomością anatomii i umiejętnością przewidzenia w jaki sposób uzyskać najlepszy spójny efekt podkreślający walory ust przy danej linii uśmiechu.

Jak wygląda zabieg w K2 Medical & Dental Clinic?

Doświadczeni lekarze specjaliści z zakresu medycyny estetycznej przeprowadzają zabiegi powiększenie objętości wargi czerwonej, modelowania konturu ust, korygowania kształtu ust, poprawy jędrności lub rewitalizacji i  nawilżenia z użyciem najwyższej jakości preparatów kwasu hialuronowego tj. np. Juvederm, Galderma, Neauvia. Zabieg może być wykonywany bez względu na wiek pacjenta. Zabieg jest bezbolesny, ponieważ przez zabiegiem aplikowane jest Pacjentom znieczulenie w postaci kremu lub znieczulenie przewodowe (tzw. dentystyczne). Następnie Lekarz wstrzykuje preparat kwasu hialuronowego  przy pomocy ampułko-strzykawki i bardzo cienkiej igły.

Dlaczego warto wykonać modelowanie ust w K2 Medical & Dental Clinic?

Zabieg wykonywany jest wyłącznie przez lekarzy specjalistów z zakresu medycyny estetycznej. W klinice używamy oryginalnych preparatów tj. np. Juvederm (Allergan), Galderma, Neauvia

K2 Medical & Dental to wysoce innowacyjna i profesjonalna klinika, położona ciekawej architektonicznie i  dogodnej lokalizacji  w samym sercu Wrzeszcza – Browarze Gdańskim.

Zalecenia

  • Zabieg modelowania ust nie wymaga specjalnych przygotowań. Jest to jeden z zabiegów, które można wykonać w „przerwie na lunch”.
  • Zaleca się, aby  nie spożywać aspiryny oraz nie stosować leków przeciwzapalnych na około 3 dni przed zabiegiem.
  • W dniu zabiegu powinno unikać się intensywnego nagrzewania ciała (sauna, solarium, promienie słoneczne) oraz intensywnego wysiłku fizycznego.

Przeciwwskazania

  • Ciąża, karmienie piersią
  • Stany zapalne i aktywne infekcje skóry (opryszczka, trądzik)
  • Choroby nowotworowe
  • Choroby o podłożu autoimmunologicznym
  • Skłonność do powstawania blizn przerostowych
  • Nadwrażliwość na kwas hialuronowy
  • Zaburzenia krzepnięcia krwi

Objawy niepożądane

Po zastrzyku mogą wystąpić reakcje uczuleniowe tj. np. obrzęk, zaczerwienienie, rumień. Może też pojawić się tzw. siniak. Wszystkie te objawy ustępują samoistnie w ciągu kilku dni.