Godziny otwarcia:Pon - Pt, 9:00 - 20:00
Godziny pracy9:00 - 20:00
Koszyk 0 items - 0.00zł 0

Ginekologia estetyczna

Ginekologia estetyczna Gdańsk Wrzeszcz

W klinice K2medical przeprowadzamy szereg procedur z zakresu ginekologii estetycznej. Procedury ginekologii estetycznej skierowane są przede wszystkim dla kobiet które pragną poprawić swoją sferę intymną. Wykonujemy zabiegi o szerokim  spektrum tj. od delikatnych nieinwazyjnych procedur do inwazyjnych zabiegów chirurgicznych.

.

Jakie są najczęstsze problemy sfery intymnej?

  • Deformacja, przerost lub zniekształcenie warg sromowych
  • Wysiłkowe lub spoczynkowe nietrzymanie moczu
  • Częste infekcje
  • Suchość pochwy
  • Blizny po nacięciu krocza
  • Luźność pochwy
  • Ograniczone doznania seksualne

Ginekologia estetyczna - Jakie procedury wykonujemy

Zabiegi chirurgiczne z zakresu chirurgii plastycznej:

Labioplastyka – ( chirurgia warg sromowych) to zabieg, który ma na celu zmniejszenie warg sromowych większych lub mniejszych oraz ich modelowanie. Procedura ta jest wykonywana, aby osiągnąć poprawę estetyki warg sromowych lub rozwiązania problemów zdrowotnych związanych z ich rozmiarem, kształtem lub dyskomfortem. Istnieje możliwość poszerzenia procedury o hodoplastykę – plastykę napletka łechtaczki.

Zabiegi nieinwazyjne z zakresu chirurgii plastycznej:

Leczenie nietrzymania moczu HIFU – procedura wpływa na przywrócenie prawidłowego napięcia tkanek miękkich pochwy i tym samym zwiększenie komfortu życia intymnego. Procedura w pełni nieinwazyjna, wykonana przy udziale głowicy wewnątrzwaginalnej emotującej skumulowaną wiązkę ultradzięków.

 

Zabiegi małoinwazyjne z zakresu chirurgii plastycznej :

Leczenie nietrzymania moczu kwasem hialuronowym – jest to zabieg, który ma na celu  wzmocnienie i poprawę elastyczności tkanek wokół cewki moczowej oraz zwieracza

Wypełnienie warg sromowych – zabieg wykonany z wykorzystaniem sieciowanego kwasu hialuronowego. Preparat podawany za pomocą igły lub kaniuli w celu leczenia umiarkowej atrofii warg sromowych większych. Procedura ma na celu odtworzenie objętości warg sromowych większych.

Lifting warg sromowych  ( PDO ) –   zabieg polega na implantacji liftingujących nici PDO w obszarze warg sromowych. Zakres procedury zostaje ustalony w porozumieniu z pacjentem. W efekcie uzyskujemy uniesienie i odtworzenie prawidłowej anatomii wynikającej z opadania lub asymetrii warg sromowych. 2300 zł

Lifting przedsionka pochwy i krocza – zabieg polega na implantacji liftingujących nici PDO w okolice przedsionku pochwy i krocza. W efekcie uzyskujemy uniesienie i prawidłowe odtworzenie pierwotnej anatomii lub/i leczenie szerokiego wejścia pochwy.

Zabieg rewiltalizacji sromu i krocza ( fibryna lub osocze ) – zabieg autologiczny z wykorzystaniem materiału biologicznego pacjenta. Pozyskania z krwi pacjenta fibryna lub osocze bogatopłytkowe zostaje podane podskórnie za pomocą cienkiej igły. Obszar podania zależny jest od indywidualnych wskazań pacjenta. Celem zabiegu jest leczenie suchości, podrażnień oraz poprawę elastyczności i napięcia tkanek sromu i pochwy.

Augumentacja punktu G kwasem hialurownowym (G-shot) – jest to zabieg, który ma doprowadzi do zwiększenia wrażliwości i odczuwanej przyjemności seksualnej u Pacjentki poprzez wzmocnienie punktu G.

Ginekologia estetyczna - Przebieg zabiegu

Wszystkie procedury są wykonywane w znieczuleniu miejscowym. Czas trwania procedur zależny jest poziomu skomplikowania od 15 do 90 min. Wszystkie procedury są zabiegami jednodniowymi. Zabiegi wykonywane są przez lekarza specjalistę ginekologii i/lub chirurga plastycznego

Ginekologia estetyczna - kto wykonuje zabieg w klinice K2 Medical & Dental

Zabiegi z zakresu ginekologi estetycznej w K2 Medical & Dental Clinic wykonuje ginekolog dr Michał Bartos oraz chirurg plastyk dr Łukasz Banasiak.

Cennik

Cennik ginekologia estetyczna

Labioplastyka3500-5500 zł
Leczenie nietrzymania moczu Hi-FU1500-2000 zł
Leczenie nietrzymania moczu kwasem hialuronowymod 2200 zł/2ml zł
Lifting warg sromowych większych nićmi PDOod 2000 zł
Lifting przedsionka pochwy i krocza nićmi PDO2200 zł
Rewitalizacja pochwy kwasem hialurownoymod 1500 zł
Rewitalizacja pochwy osoczem bogatopłytkowymod 1200 zł
Rewitalizacja sromu i krocza (osocze, fibryna)od 1200 zł
Ostrzykniecie blizn poporodowych fibryna strukturalnaod 1200 zł
Ostrzyknięcie blizn poporodowych kwasem hialuronowymod 1500 zł
Ostrzyknięcie łechtaczki osoczem bogatopłytkowym1200 zł
Augumentacja puktu G kwasem hialuronowym (G-shot)1500 zł
Konsultacja z zakresu ginekologi estetycznej200 zł (ginekolog dr Michał Bartos)

250 zł (chirurg plastyk dr Łukasz Banasiak)

Dlaczego warto wykonać zabieg chirurgii plastycznej w K2 Medical & Dental Clinic?

Klinika K2 Medical stawia na profesjonalizm i bezpieczeństwo wykonywanych zabiegów. Zabieg wykonuje doświadczony lekarz ze specjalizacją z zakresu chirurgii plastycznej. Używamy tylko certyfikowanych, oryginalnych preparatów i materiałów.